MODERN MAN

Prezent na dzień dziadka

Przygotowaliśmy moc różnych inspiracji na upominek, dzięki którym pozytywnie zaskoczysz Dziadka, zapewniając mu radość i uśmiech na twarzy.

Jeśli szukasz czegoś praktycznego mamy dla Ciebie bardzo dużą ofertę przydatnych dodatków, które ułatwią życie starszym osobom. W jej skład wchodzą m.in. zegarki, portfele, paski, rękawiczki i wiele innych gadżetów.

Poniżej kilka inspiracji na wyjątkowy prezent dla każdego Dziadka:

Portfel z ochroną RFID zapewni Twojemu dziadkowi nie tylko ładny dodatek do przechowywania gotówki ale również zapewni mu bezpieczeństwo. Dzięki ochronie na karty Twój dziadek będzie mógł bezpiecznie poruszać się komunikacją miejską czy też robić zakupy w sklepie a Ty będziesz mieć pewność że nikt nie pobierze Dziadziusiowi pieniędzy z konta.

Skórzany pasek to uniwersalny i ponadczasowy prezent który ucieszy każdego Dziadka.

Pamiętając o zdrowiu Dziadka również sprawisz mu przyjemność obdarowując go ciepłymi skórzanymi rękawiczkami, które od wewnętrznej strony posiadają mięciutki futerko.

Zegarek z pewnością wywoła uśmiech na Twarzy dziadka. To prezent który Dziadek może mieć przy sobie cały czas dzięki czemu za każdym razem spoglądając na rękę będzie miał miłe wspomnienie o swoich wnukach.

Elegancki dziadek! Czemu nie? Podaruj Dziadkowi zestaw prezentowy muszki, krawata, poszetki w komplecie z spinkami, poszetką oraz broszką. Dzięki temu zestawieniu Twój Dziadek będzie mógł miksować stylizacje na różne okazję.

Szelki na nowo zyskały powodzenie, a więc i taki prezent może zaskoczyć Twojego dziadka.

Warto postarać się, aby bliski Ci senior mógł otrzymać niezwykły upominek doskonałej jakości. Najróżniejsze praktyczne gadżety, paski, zegarki, czy praktyczny prezent dla dziadka od wnuka w postaci portfela to tylko jedne z wielu propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Zaskocz seniora, w czasie jego dnia!

Jeśli nie masz żadnego pomysłu na prezent dla dziadka? Nie zwlekaj! do 22 stycznia pozostało niewiele czasu.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *